Kde nakupovať LP platne?

Posted by & filed under .

Predaj LP platníObjavili ste doma na povale starý gramofón, chcete obnoviť jeho zašlú slávu, ale chýbajú vám LP platne? Ponúkame vám malý zoznam miest, kde si “elpéčka“ zoženiete rýchlo, jednoducho a najmä lacno.

Najvýhodnejší spôsob, ako si zaobstarať LP platne, je hľadať na internete. Internetové stránky s hudobnými nosičmi vám ponúkajú neobmedzené možnosti. Nájdete LP platne, ktoré sú úplne nové, vôbec nepoužívané, ale aj také, ktoré sú už preverené časom a majú vysokú zberateľskú hodnotu. Výber je na vás. Na internete sa dajú zohnať LP platne starých, ale aj súčasných interpretov.

Ďalšou možnosťou je obchádzanie antikvariátov. Mnohé antikvariáty majú vo svojej ponuke LP platne, ktoré v žiadnej inej predajni už nezoženie. Nájdete originálne a staré kusy, ktoré časom získavajú na hodnote. Najmä zberatelia obľubujú tieto obchodíky, pretože často v nich objavia LP platne, ktoré už dlho hľadali.

Aj v predajniach s hudobninami môžete objaviť poklad. Mnoho takýchto predajní okrem hudobných nástrojov, hudobnej techniky a CD nosičov začína vyťahovať spod pultov aj PL platne, o ktoré je aj v súčasnej dobe veľký záujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>