LP platne – staré, ale cenné.

Posted by & filed under .

LP platne a gramofón moderné retro Kvalitný zvuk LP platní bol obľúbený nie len pred rokmi, ale aj v dnešnej dobe sa teší mnohým fanúšikom. Nie je nič lepšie, než si vychutnať nahrávku na kvalitnom gramofóne v príjemnej spoločnosti. Áno, je to možno trochu retro, ale retro je v súčasnej dobe in. Počúvanie LP platní v nejednom z nás vyvoláva nostalgiu a milé spomienky. Hoci LP platne boli nahradené kompaktnými diskami, stále majú svojich skalných fanúšikov, ktorí na ne nedajú dopustiť.

Mnohí odborníci, ale aj obyčajní ľudia sa zhodujú v názore, že vinylové LP platne majú oveľa lepší zvuk ako CD. Vydavateľstvá, aj veľké predajne hudobných nosičov začali ponúkať hudbu aj v tomto formáte. V tejto podobe si môžete zadovážiť aj najnovšie albumy súčasných interpretov.

V súčasnosti mladí ľudia objavujú kúzlo LP platní, zatiaľ čo tí starší nostalgicky spomínajú na chvíle strávené pri gramofóne. Zdá sa, že éra LP platní je späť. A okrem kvalitnej hudby so sebou prináša aj spomienky na 80-te roky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>