Prečo si predplatiť svoj obľúbený magazín, alebo časopis?

Posted by & filed under .

Poznáte to – máte chvíľu voľného času, alebo voľné popoludnie a nemáte čo robiť. Pôjdete sa prejsť? Dáte si kávu? Alebo radšej siahnete po obľúbenom časopise? Ak sa vám najviac pozdáva posledná možnosť, tak vybehnete do novinového stánku, ale tam sa dozviete, že váš obľúbený magazín je vypredaný. Ako takejto situácii predísť? Úplne jednoducho – svoj milovaný časopis si jednoducho predplaťte.

Predplatné časopisu – prečo áno?

Predplatné časopisu so sebou prináša niekoľko základných výhod a medzi tie najlákavejšie patria:

-          Máte zabezpečený pravidelný prísun svojho obľúbeného časopisu, alebo magazínu priamo do svojej schránky. Už sa viac nestane, že sa časopis vypredá skôr, než si ho stihnete kúpiť. Nové číslo magazínu sa tak do vašich rúk dostane okamžite po jeho vyjdení.

-          Predplatné časopisu zabezpečí, že budete mať stáleho spoločníka vo voľných chvíľach, ktorý vám pomôže zahnať nudu.

-          Zvyčajne s predplatným časopisu získavate možnosť súťažiť o hodnotné ceny, alebo po predplatení získate okamžite zaujímavý darček, ktorý určite poteší.

-          Predplatné časopisu je lacnejšie než pravidelné kupovanie časopisov a magazínov v stánkoch, preto vďaka nemu ušetríte. Časopisy tak získate za zvýhodnenú cenu.

Pri mnohých časopisoch si môžete vybrať, na aké obdobie si ho predplatíte. Zvyčajne ide o štvrťročné, polročné, alebo ročné predplatné. Uhradením sumy predplatného zaručíte, že sa vám obľúbený časopis dostane pravidelne do rúk a že neprídete ani o jedno číslo. Preto ak máte svoj obľúbený magazín, alebo časopis, či už ide o mesačník, týždenník, alebo denník, tak neváhajte a predplaťte si ho.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>